Stan prac w Przedszkolu

kwietnia 09, 2015

W tym tygodniu ruszyła rekrutacja. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do naszej placówki. Istnieje możliwość obejrzenia przedszkola, jak również konsultacji z pedagogami przed podpisaniem umowy.

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Rodzice dzieci z orzeczeniem nie ponoszą czesnego – placówka dysponuje maksymalnie 8 miejscami dla dzieci z dysfunkcjami. O przyjęciu decyduje limit miejsc i rodzaj niepełnosprawności – musimy mieć pewność, że jesteśmy w stanie pomóc Państwa pociechom.

Zapraszamy dzieci już od 2,5 lat. Istnieje możliwość zapisania młodszego dziecka (wiek progowy to 2 lata – dopłata wówczas wynosi 50 % regularnego czesnego do momentu ukończenia przez dziecko 2,5 lat).

Status placówkiZEBRANIE 3 września 2015 godzina 18:00