23 stycznia 2017 - grupa żłobkowa już działa!

stycznia 24, 2017

23 stycznia 2017 r. niepubliczne przedszkole Modelowe Przedszkole, działające od 2015 roku w Stanisławowie Pierwszym, rozszerzyło swą działalność o grupę żłobkową. Teraz placówka przygotowana jest na przyjęcie dzieci w wieku od 1 do 6 lat.
Przedszkole, które do tej pory mieściło się przy ulicy Jodłowej, zostało przeniesione do nowej lokalizacji przy ul. Jana Kazimierza 283 w Stanisławowie Pierwszym.
Warunki lokalowe Modelowego Przedszkola i Żłobka pozwolą nam otoczyć opieką i edukacją ok. setkę maluchów.
Dla dzieci z orzeczeniami na miejscu będą prowadzone zajęcia IPET oraz WWR. Personel zatrudniony w Modelowym Przedszkolu będzie kontynuował swoją przygodę w nowej lokalizacji pod czujnym okiem                                                         Pani Dyrektor mgr inż. Justyny Wróbel.
Jesteśmy szczęśliwi, że możemy odpowiedzieć na potrzebę mieszkańców Gminy Nieporęt i zaoferować około 40 miejsc dla dzieci w wieku 1-3 r.ż. i 65 dla przedszkolaków.
Pierwsi żłobkowicze już do nas przychodzą. Otoczeni są profesjonalną opieką i w komfortowych warunkach uczą się samodzielności. Po feriach zimowych dołączy do nas 20 przedszkolaków.
W naszej nowej placówce jeszcze większy nacisk położymy na pedagogikę Montessori i indywidualny rozwój każdego dziecka. Zainteresowanych rodziców zapraszamy codziennie w godzinach 8 – 16, razem z dzieckiem można przyjść i zobaczyć to wyjątkowe miejsce.

DSC_5775

DSC_5773

DSC_5754

DSC_5731

Dni Otwarte w nowej lokalizacji Modelowego Przedszkola i ŻłobkaPierwszy dzień w “Nowym Modelowym”